Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Weighted multidimensional inequalities for monotone functions
Luleå Tekniska Universitet.ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
Luleå Tekniska Universitet.
1999 (engelsk)Inngår i: Mathematica Bohemica, ISSN 0862-7959, Vol. 124, nr 2-3, s. 329-335Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1999. Vol. 124, nr 2-3, s. 329-335
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-30159OAI: oai:DiVA.org:kau-30159DiVA, id: diva2:666563
Tilgjengelig fra: 2013-11-22 Laget: 2013-11-22 Sist oppdatert: 2019-07-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Barza, Sorina

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Barza, Sorina

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 129 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf