Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Sharp weighted multidimensional integral inequalities of Chebysev type
Luleå universitet.ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
1999 (engelsk)Inngår i: Journal of Mathematical Analysis, ISSN 2217-3412, E-ISSN 2217-3412, Vol. 236, nr 2, s. 243-253Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1999. Vol. 236, nr 2, s. 243-253
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-30158DOI: 10.1006/jmaa.1999.6417OAI: oai:DiVA.org:kau-30158DiVA, id: diva2:666558
Tilgjengelig fra: 2013-11-22 Laget: 2013-11-22 Sist oppdatert: 2019-07-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Barza, Sorina

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Barza, Sorina
I samme tidsskrift
Journal of Mathematical Analysis

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 132 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf