Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On weighted multidimensional integral inequalities for mixed monotone functions
Karlstads universitet, Fakulteten för teknik- och naturvetenskap, Avdelningen för matematik. (Matematik)ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
2000 (engelsk)Inngår i: Bull. Math. Soc. Sci. Math. Roumanie (N.S), ISSN 1220-3874, Vol. 43, nr 91, s. 39-45Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Bucharest: University of Bucharest , 2000. Vol. 43, nr 91, s. 39-45
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-29311OAI: oai:DiVA.org:kau-29311DiVA, id: diva2:653915
Tilgjengelig fra: 2013-10-07 Laget: 2013-10-07 Sist oppdatert: 2019-07-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Barza, Sorina

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Barza, Sorina
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 163 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf