Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Sharp weighted multidimensional integral inequalities for monotone functions
Karlstads universitet, Fakulteten för teknik- och naturvetenskap, Avdelningen för matematik. (Matematik)ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
2000 (engelsk)Inngår i: Mathematische Nachrichten, ISSN 0025-584X, E-ISSN 1522-2616, Vol. 210, nr 1, s. 43-58Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
John Wiley & Sons, 2000. Vol. 210, nr 1, s. 43-58
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-29310DOI: 10.1002/(SICI)1522-2616(200002)210:1<43::AID-MANA43>3.0.CO;2-EOAI: oai:DiVA.org:kau-29310DiVA, id: diva2:653913
Tilgjengelig fra: 2013-10-07 Laget: 2013-10-07 Sist oppdatert: 2019-07-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Barza, Sorina

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Barza, Sorina
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematische Nachrichten

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 163 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf