Ändra sökning
RefereraExporteraLänk till posten
Permanent länk

Direktlänk
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annat format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annat språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Multidimensional integral inequalities with homogeneous weights
Karlstads universitet, Fakulteten för teknik- och naturvetenskap, Avdelningen för matematik.ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
2005 (Engelska)Ingår i: Gen. Math. Vol. 13, No. 1 (2005)Artikel i tidskrift (Refereegranskat)
Ort, förlag, år, upplaga, sidor
2005.
Nationell ämneskategori
Matematik
Forskningsämne
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-21634OAI: oai:DiVA.org:kau-21634DiVA, id: diva2:595308
Tillgänglig från: 2013-01-21 Skapad: 2013-01-21 Senast uppdaterad: 2019-07-12

Open Access i DiVA

Fulltext saknas i DiVA

Personposter BETA

Barza, Sorina

Sök vidare i DiVA

Av författaren/redaktören
Barza, Sorina
Av organisationen
Avdelningen för matematik
Matematik

Sök vidare utanför DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetricpoäng

urn-nbn
Totalt: 240 träffar
RefereraExporteraLänk till posten
Permanent länk

Direktlänk
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annat format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annat språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf