Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Duality theorems over the cone of monotone functions and sequences in higher dimensions
Karlstads universitet, Fakulteten för teknik- och naturvetenskap, Avdelningen för matematik.ORCID-id: 0000-0002-1172-0113
2002 (engelsk)Inngår i: J. of Inequal. & and Appl., 2002, Vol.7 (1), 79-108Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
sted, utgiver, år, opplag, sider
2002.
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-18468OAI: oai:DiVA.org:kau-18468DiVA, id: diva2:592103
Tilgjengelig fra: 2013-01-21 Laget: 2013-01-21 Sist oppdatert: 2019-07-12

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Barza, Sorina

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Barza, Sorina
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 165 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf