Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Distributed space scales in a semilinear reaction-diffusion system including parabolic variational inequality: a well-posedness study
Eindhoven University of Technology.
Eindhoven University of Technology. (Mathematics)ORCID-id: 0000-0002-1160-0007
Gifu University Yanagido.
2012 (engelsk)Inngår i: Advances in Mathematical Sciences and Applications, ISSN 1343-4373, Vol. 22, s. 295-318Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Tokyo, Japan: Gakkotosho , 2012. Vol. 22, s. 295-318
Emneord [en]
parabolic vaariational inequality, multiscale RD system
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-39827OAI: oai:DiVA.org:kau-39827DiVA, id: diva2:901192
Tilgjengelig fra: 2016-02-06 Laget: 2016-02-06 Sist oppdatert: 2017-06-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

http://mcm-www.jwu.ac.jp/~aikit/AMSA/current.html#fh5co-tab-feature-vertical4

Personposter BETA

Muntean, Adrian

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Muntean, Adrian

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 72 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf