Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A multiscale Galerkin approach for a class of nonlinear coupled reaction-diffusion systems in complex media
Eindhoven Institute of Technology. (Mathematics)ORCID-id: 0000-0002-1160-0007
2010 (engelsk)Inngår i: Journal of Mathematical Analysis and Applications, ISSN 0022-247X, E-ISSN 1096-0813, Vol. 371, nr 2, 705-718 s.Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Resurstyp
Text
sted, utgiver, år, opplag, sider
Elsevier, 2010. Vol. 371, nr 2, 705-718 s.
Emneord [en]
two-scale FEM, Galerkin method
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-39812DOI: 10.1016/j.jmaa.2010.05.056Scopus ID: 2-s2.0-77955277482OAI: oai:DiVA.org:kau-39812DiVA: diva2:901133
Merknad

cited By 6

Tilgjengelig fra: 2016-02-06 Laget: 2016-02-06 Sist oppdatert: 2016-05-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Muntean, Adrian
I samme tidsskrift
Journal of Mathematical Analysis and Applications

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

Altmetric

Totalt: 84 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf