Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Solvability of Boundary Value Problems for the Helmholtz Equation in an Unbounded Domain with Noncompact Boundary
1998 (engelsk)Inngår i: Diff. Equations, 1998, Vol. 34, no 4, pp. 546-553Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
sted, utgiver, år, opplag, sider
1998.
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-23687OAI: oai:DiVA.org:kau-23687DiVA, id: diva2:597448
Tilgjengelig fra: 2013-01-22 Laget: 2013-01-22 Sist oppdatert: 2016-06-09

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Shestopalov, Youri

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Shestopalov, Youri

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 61 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf