Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On limiting embeddings of Besov spaces
Karlstads universitet, Institutionen för ingenjörsvetenskap, fysik och matematik.ORCID-id: 0000-0001-5459-0796
2005 (engelsk)Inngår i: Studia Mathematica, ISSN 0039-3223, E-ISSN 1730-6337, Vol. 171, s. 1-13Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Polish Academy of Sciences , 2005. Vol. 171, s. 1-13
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-22047OAI: oai:DiVA.org:kau-22047DiVA, id: diva2:595723
Tilgjengelig fra: 2013-01-21 Laget: 2013-01-21 Sist oppdatert: 2017-12-06bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Fulltext

Personposter BETA

Kolyada, Viktor

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Kolyada, Viktor
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Studia Mathematica

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 39 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf