Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On a Spectrum of the Family of Nonselfadjoint Boundary Value Problems for the System of Helmholtz Equations
1981 (engelsk)Inngår i: Zh. Vych. Matem. Matem. Fiz., 1981, Vol. 21, no 6, pp. 1459--1470Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
sted, utgiver, år, opplag, sider
1981.
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-22031OAI: oai:DiVA.org:kau-22031DiVA, id: diva2:595707
Tilgjengelig fra: 2013-01-21 Laget: 2013-01-21 Sist oppdatert: 2016-06-09

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Shestopalov, Youri

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Shestopalov, Youri

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 52 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf