Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Inequalities of Gagliardo-Nirenberg type and estimates for the moduli of continuity
Karlstads universitet, Fakulteten för teknik- och naturvetenskap, Avdelningen för matematik.ORCID-id: 0000-0001-5459-0796
2005 (engelsk)Inngår i: Russian Math. Surveys, ISSN 0036-0279, Vol. 60, nr 6, s. 1147-1164Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Institute of Physics (IOP), 2005. Vol. 60, nr 6, s. 1147-1164
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kau:diva-20306DOI: 10.1070/RM2005v060n06ABEH004285OAI: oai:DiVA.org:kau-20306DiVA, id: diva2:593964
Tilgjengelig fra: 2013-01-21 Laget: 2013-01-21 Sist oppdatert: 2016-05-31bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Kolyada, Viktor

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Kolyada, Viktor
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 9 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf